Otomatik Tente

Cafe ve restorant gibi mekanlar ve evinizde oluşturabileceğiniz, her mevsim kullanabileceğiniz özel alanlar için otomatik raylı tente sistemini kullanabilirsiniz. Otomatik raylı tente sisteminde kullanılan tente malzemesi su ve diğer etkenleri geçirmez kalitededir. Bu sayede kullanımını yaptığınız süre boyunca güvenle ve huzurla keyifli vakitler geçirebileceğiniz alanlar oluşturmuş olursunuz.

Raylı Tente Sistemleri Otomatik Açılır Raylı Tente, Geniş alanları gölgelendirmede kullanılan tente sistemidir. Otomatik Raylı Tente, açılır /kapanır tenteler için de olumsuz hava şartlarına en dayanıklı sistemdir. Raylı Tente, başta Cafe, Restoran, Çay Bahçesi, Lokanta ve değişik birçok alan kapatmada uygulanabilir. Otomatik Açılan Raylı Tente özellikle geniş alanları kapatmak için en ideal çözümdür.

Otomatik Tente, Tamamen alüminyum profiller kullanılarak üretilen tente modelidir. Alüminyum profillerin içinden taşıyıcı tekerleklerle gezdirilerek ileriye uzun mesafelere doğru kısa sürede motor yardımıyla açılıp kapatılabilen motorlu otomatik tente sistemidir. Otomatik Raylı Tente ,Restaurant ve cafelerin açık alanlarını yazın ve kışın kullanım imkanı sağlayan otomatik açılır ve kapanır tente sistemlerinin en dayanıklı ve en kapsamlısıdır. Sistem ileri açılım 1000cm ile mükemmelli yakalamıştır, geleneksel tente sistemlerinde ileri açılım maksimum 400 cm ile sınırlıdır. Otomasyon ile kumanda edilen raylı tente black out branda kullanılmaktadır 5 yıl garantilidir. Katlamalı açılır raylı tente her mekana uyum sağlamakla beraber mekana ayrı bir estetikte katmaktadır mekanların mimari yapısını tamamlayıcı modern bir sistemdir.

Bu ürün ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayın.