Kış Bahçesi

Kış bahçesi soğuk havalarda dışarının tadını çıkarabilmek için oluşturulan bahçelerdir. Soğuk havalarda insanlarda yaza özlem artmakta, hem dışarının keyfini yaşarken hem de sıcak bir ortamda bulunma isteği olmaktadır. Kış bahçeleri de tam da bu istekler üzerine yapılmaktadır.Kış bahçesi hava şartlarının uygun olmadığı tüm dönemlerde keyifle vakit geçirmenizi sağlayan alanlardır.

Kış bahçesi tasarımları da oldukça önemli bir konudur. Evinizin ya da mekanın tasarımına uygun olacak renkler seçilmeli, tasarımda bir bütünlük sağlanmalıdır. Firmamız uzun yıllardır kazandığı tecrübe ve birikim ile hava şartlarının uygun olmadığı zamanlarda da keyifle vakit geçirebileceğiniz kış bahçelerini profesyonellikle yapıp sizlere sunmaktadır. Kullanışlı, sağlam ve evinizin, mekanınızın tasarımına uygun, istediğiniz renklerde kış bahçeleri yapmaktayız.

Kış Bahçesi Sistemleri yazın yada kışın hiç fark etmez bahçenizin ve terasınızın keyfini hiçbir kötü hava koşulundan etkilenmeden keyfini çıkaracaksınız. Kış Bahçesi Modelleri Bahçenizde yada terasınızda isterseniz cam çatı sistemleri veya otomatik açılır cam tavan, hareketli cam çatı sistemi ile Kış Bahçesi ve Teras Kapatma yapalım sizde teras katınızın yada bahçenizin tadını daha fazla çıkarın. Mevsimsel değişikliklerden etkilenmeden misafirlerinizle çayınızı yudumlaya bilir yada ailenizle beraber soğuk kış akşamlarında kar yağışını izleye bileceğiniz size özel tasarımlarımız için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Türkiye’de Sabit Cam Çatı ve Kış Bahçesi ‘ni ilk uygulayıcı firmalarından biri olmanın haklı gururuyla sizlere hizmet etmeyi sürdürüyoruz. Kış Bahçesi Sistemi tamamen sizin uygulama yapılacak olan yerinize göre hazırlanıyor, çelik konstrüksiyon yada tamamen alüminyum konstrüksiyon üzerine kurulan farklı sistemler estetik ve şık görüntüleriyle evlerinize ve iş yerlerinize değer katıyor, sizlerde kolaylığı ve estetik görünümü sayesinde Balkon, Teras ve Kış Bahçenizi dört mevsim kullanın, Estetiği ve konforu bir arada sunan modern Kış Bahçesi Sistemleri, Katlanır Cam Balkon kullanılarak etrafının kapama işlemi yapılır böylece dilediğiniz zaman açabilirsiniz, Çatıda kullanılan özel Isı ve Güneş Kontrol Camları ile Temperli, Lamine füme Reflekte Isı Cam sayesinde güneşten ve soğuktan etkilenmezsiniz, Kış Bahçesi Modelleri estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirir. Yapıya ve zevkinize uygun renk ve sistem özellikleri sunmasının yanı sıra son derece kullanışlı ve dayanıklıdır. Sistemde kullanılan alüminyum profillerin boyası elektrostatik toz fırın boya olup deformasyona dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Cam Balkon Kapatma Sistemleri kullanılan tüm camlar TEMPERLİ CAM olup darbe dayanımı maksimuma çıkartılmıştır ve kırılma riski en düşük seviyeye indirilmiştir.Yapılan sistemler paslanmaya ve su almamaya karşı garantilidir, Ayrıca Su, Ses ve Isı Yalıtımı sağlar. Model ve seçenekler. Katlanır Cam Balkon, Sürme Cam Balkon, Üsten Askılı Cam Balkon, Isı Camlı, Perdeli ve Jaluzili Cam Balkon Sistemleri. Detaylı Bilgi ve Fiyat Öğrenmek İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz.

Sizlerde Balkon, Teras ve Kış Bahçe Sistemlerini Kullanın Rahat Edin…

Bu ürün ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayın.